20140220_105925

Відбувся семінар з оптимізації Робочого плану ЕІТІ в Україні

У Києві 2-3 вересня 2014 року відбувся семінар “Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ). Перегляд Робочого плану впровадження ІПВГ в Україні”, організований за підтримки GIZ в Україні та за участі експертів GIZ з питань ЕІТІ та розроблення стратегій – Лутца Нойманна (Lutz Neumann) та Даніеля Фішера (Daniel Fischer). Під час заходу члени Багатосторонньої робочої групи працювали над новою редакцією Робочого плану з імплементації ЕІТІ в Україні.

За результатами роботи (організованої у форматі обговорень, тематичних зустрічей, диспутів, “мозкових штурмів”, “круглих столів”) наявний Робочий план, з понад 75-ти запланованих заходів, скорочено до найважливіших для імплементації ЕІТІ в Україні у період 2014-2015 рр.; окреслено розподіл відповідальності між учасниками та визначено часові межі для кожного заходу реалізації Робочого плану.

Водночас, гострою проблемою для реалізації ЕІТІ є фінансування виконання заходів Робочого плану. Зокрема, передусім, необхідним є укладання угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Світовим банком про надання банком гранту на реалізацію ЕІТІ в Україні.

ЕІТІ в Україні