05

Визначили переможців конкурсу студентських робіт про впровадження ІПВГ в Україні

21 червня у рамках Тижня сталої енергетики та Всеукраїнської науково-технічної конференції «Фізико-технічні проблеми енергетики та шляхи їх вирішення 2017» (ФТПЕШВ-2017) відбулося нагородження переможців конкурсу студентських матеріалів «Результати впровадження ІПВГ в Україні та раціональне управління природними ресурсами». Захід відбувся на базі фізико-енергетичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Учасники конкурсу, студенти вищих навчальних та спеціальних навчальних закладів, презентували результати своїх досліджень в рамках роботи спеціальної секції «Проблеми управління ресурсами паливно-енергетичного комплексу».

03

На початку презентації кращих робіт конкурсу Світлана Мізіна, експерт з комунікацій ІПВГ в Україні, розповіла учасникам конференції та конкурсантам про результати та перспективи впровадження Стандарту ІПВГ в Україні.

Підвели підсумки та нагородили переможців конкурсу дипломами та подарунками від організаторів та партнерів доктор технічних наук, професор, академік НАН України Мацевитий Юрій Михайлович та голова ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко.

07

Переможці конкурсу:

1 місце: Тетяна Медінцева (1 курс, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, фізико-енергетичний факультет).

2 місце: Дар’я Маматова (1 курс, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, фізико-енергетичний факультет) та Юлія Плахотнік (5 курс, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, фізико-енергетичний факультет).

3 місце посіли: Олена Шаповалова (3 курс, Державний вищий начальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну», екологічний факультет), Владислав Данільченко (1 курс, Національний університет біоресурсів і природокористування України, факультет захисту рослин, біотехнологій та екології), Яна Дементєєва (5 курс Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, екологічний факультет).

05

Конкурс проводився в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

ІПВГ в Україні