Silhouette oil rigs and pumps

На Харківщині обговорять особливості розвитку регіонів, орієнтованих на транспортування та видобуток вуглеводнів

28 липня у смт. Борова Харківської області планується проведення круглого столу «Особливості розвитку регіонів, орієнтованих на транспортування та видобуток вуглеводнів» за участі представників органів місцевого самоврядування, видобувних компаній, громадськості та місцевих ЗМІ.

Захід проводиться за сприяння Борівської районної державної адміністрації.

Час проведення: 13:30-15:30

Місце проведення: Харківська обл., Борівський район, смт Борова, вул. Центральна, 1 (Борівська районна державна адміністрація)

Під час заходу планується висвітлення та обговорення наступних питань:

- стан впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні;

- зміни законодавчої та нормативно-правової бази для видобувної галузі;

- проблеми контролю використання рентної плати на місцях;

- питання розробки стратегій розвитку видобувних регіонів та планів реалізації соціальних проектів (спрямованих на сталий соціально-економічний розвиток громад, підвищення енергоефективності та вирішення екологічних проблем регіону) за кошти рентних платежів від видобувних компаній у 2018 році.

ІПВГ – це стандарт прозорого управління у видобувних галузях, що дозволяє покращити конкурентоспроможність та інвестиційний клімат регіону, та сприяє сталому розвитку громад.

Учасники заходу обговорять поточну ситуацію щодо забезпечення прозорості діяльності видобувних галузей на місцевому рівні. Експерти ГО «НОВА Енергія» ознайомлять учасників з основними результатами другого звіту ІПВГ в Україні за 2014-2015 рр., досвідом впровадження ІПВГ в різних країнах та прикладами ефективної співпраці видобувних компаній, органів місцевого самоврядування та громадськості для реалізації соціальних проектів та розвитку регіонів.

Контактна особа - Олена Агапова (тел.: +38 050 995 01 48, e-mail: energiya.nova@gmail.com).

Захід буде проведено в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

ІПВГ в Україні