OGP

Розпочалось обговорення пропозицій до плану дій Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2018-2020 роках

Днями розпочалося обговорення пропозицій до плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд”, яка покликана об’єднати зусилля уряду та громадянського суспільства для позитивних змін у житті громадян.

Ініціатива започаткована у вересні 2011 року керівниками 9 організацій громадянського суспільства та 8 урядів (Бразилія, Індонезія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, Південна Африка, Великобританія та США).

Україна приєдналась до Ініціативи в 2011 році. За цей час спільно з громадянською суспільством вже було реалізовано два дворічні плани дій, реалізація третього триває. Більше про “Партнерство “Відкритий уряд” можна переглянути у відеоролику та прочитати за посиланням.

Обговорення та голосування за пропозиції, які можуть бути включені до плану дій триватиме ще 10 днів.

Серед пунктів плану варто виділити:

- Пункт 10, який стосується упорядкування державних реєстрів/баз даних природних ресурсів, що дозволить ефективніше їх використовувати;

- Пункт 17 щодо забезпечення переходу на електронне впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) з розкриттям даних у режимі онлайн (Розкриття та публікація найбільш актуальних даних компаній та державних органів відбувається в електронному вигляді на єдиному порталі).

Ознайомитися з усіма пропозиціями можна за посиланням. Для того щоб проголосувати та прокоментувати ті з них, які, на ваш погляд, можуть бути включені до нового плану дій, вам достатньо пройти просту реєстрацію.

“Українська енергетика”