Герб_Малиновки

Семінар щодо визначення стратегічних цілей відбудеться на Харківщині (анонс)

Запрошуємо жителів Малинівської територіальної громади взяти участь у навчальному семінарі «Стратегічні та операційні цілі розвитку громади», що відбудеться в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір». Проект реалізується ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Що: Навчальний семінар «Стратегічні та операційні цілі розвитку громади»

Де: Малинівська ОТГ Харківської області

Коли: 02 серпня 2018 року о 10:00

На більшу частину території Малинівської громади припадають ліцензійні ділянки (спецдозволи) на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку покладів природного газу, нафти та газового конденсату. І хоча зараз на цій території видобувається незначна кількість вуглеводнів, у майбутньому Малинівська громада може стати перспективним видобувним регіоном. Тому у громаді актуально обговорити можливості розвитку видобувної галузі, розглянути роль видобувного сектору у стратегії розвитку громади, дізнатися більше про умови ліцензування надрокористувачів, а також про можливості додаткових фінансових надходжень до місцевого бюджету у вигляді ренти.

До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування, місцеві депутати, старости, активні представники громадськості та місцевого бізнесу, працівники соціальної сфери та ЗМІ Малинівської ОТГ Харківської області.

Місце проведення: смт. Малинівка, Харківська обл., Малинівський селищний будинок культури

Початок реєстрації учасників – 09:30.

Контактна особа: Віталій Филенко (+380503438632, energiya.nova@gmail.com)

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

ІПВГ в Україні