kramatorsk_gerb

Круглий стіл “Прозорість видобувної галузі Донбасу на шляху до міжнародних стандартів” (анонс)

28 серпня 2018 р. о 10:30 відбудеться регіональний круглий стіл “Прозорість видобувної галузі Донбасу на шляху до міжнародних стандартів” за адресою м. Краматорськ, вул. Дружби 6 (конференц-зала Центру розвитку місцевого самоврядування).

Захід організується ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір».

Метою проведення заходу є презентація Третього національного звіту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні, висвітлення стану та поточних проблем видобувного сектору Донбасу.

В рамках круглого столу планується обговорити такі питання, як:

1. Сучасний стан впровадження ІПВГ в Україні, презентація Третього національного звіту ІПВГ з акцентом на вугільну промисловість, видобування рудних корисних копалин, вогнетривких глин та кварцового піску;

2. Екологічні та соціальні проблеми, пов’язані з видобувною галуззю Донецької області та необхідні ресурси для їх вирішення;

3. Процедури взаємодії видобувних компаній та громадськості у ході проведення оцінки впливу на довкілля;

4. Дискусійне обговорення: проблеми видобувної галузі з позиції видобувних компаній, влади та громадськості.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти з видобувних регіонів Донецької області, працівники видобувних компаній та ЗМІ.

Участь у круглому столі є безкоштовною. Для участі необхідно до 17:00 27 серпня 2018 р. заповнити коротку онлайн-форму за посиланням.

Для учасників заходу передбачені кава-паузи та видаткові матеріали. Орієнтовна тривалість круглого столу – до трьох годин. Для учасників з інших міст передбачено компенсацію транспортних витрат (для уточнення деталей просимо заздалегідь звертатися до представників ГО «НОВА Енергія»).

Місце проведення: м. Краматорськ Донецької обл.

Початок реєстрації учасників – 10:00.

Контактна особа – Віталій Филенко (тел.: +380950084991, e-mail: energiya.nova@gmail.com).

Проект «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» реалізується ГО «НОВА Енергія» спільно з партнерськими організаціями за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Захід організовано за сприяння Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

ГО “НОВА Енергія”