Коментарі

2S9H3513

Олександр Домбровський: Діяльність видобувних галузей в Україні повинна бути прозорою

Сьогодні питання прозорості у видобувних галузях надзвичайно актуальне. Нам необхідно забезпечити прозорість в управлінні природними ресурсами країни та розкриття державних доходів від видобувного сектора, в першу чергу — для компаній нафтогазового сектору.

V-CmdMwY

Как Панамские документы, ИПДО и Глобальный реестр могут изменить воздействие на политику по данным о бенефициарной собственности

Часть решения включает в себя прозрачность бенефициарной собственности – опубликование имен фактических, живых, дышащих людей кто владеет активами, извлекает выгоду из них или контролирует их. За последние несколько месяцев, разработки в области Инициативы Прозрачности Добывающих Отраслей (ИПДО), а также за пределами нефтяной, газовой и горнодобывающей промышленности значительно увеличили потенциал для раскрытия такого рода информации.

1909284_688342651206881_841817550_o-300x300

Вуглеводні: корисні копалини особливого значення

Регіони, багаті на поклади корисних копалин, мають підстави для прямого відшкодування за
господарську діяльність, пов’язану із видобутком надр на їх території. Проте це правило не працює у
випадку вуглеводнів.

1eigen

Пітер Айген: “Магічний трикутник” дозволить побороти українську корупцію

Потрібне потужне громадянське суспільство, яке могло б допомагати боротися разом або спонукати державне управління та приватний сектор до боротьби. І ми називаємо це таким собі магічним трикутником, який складається з уряду, приватного сектору та громадянського суспільства. Усі ці складові спроможні привносити в справу боротьби з корупцією свої потрібні елементи та комплексно і спільними зусиллями досягати цілей.

52

Роман Ніцович: Яким є внесок нафтогазової галузі в економіку України

Звітування за стандартом ІПВГ є корисною справою не лише для держави та компаній, які отримали факти для переосмислення своєї політики, а й для пересічних людей, яких цікавить відповідь на запитання “Куди йдуть гроші?” Наступного року звіти України мають додатково охопити галузі видобутку вугілля та залізної руди і бути максимально актуальними. До них варто готуватися вже зараз.

belkova

Ольга Бєлькова: Ініціатива прозорості добувних галузей. Що це означає для України?

Звіт ІПВГ – це конкретний приклад можливості швидких змін, які створюють передумови для нового суспільного договору між державою, бізнесом та суспільством на основі вибудування нових рівнів прозорості та довіри у відносинах один із одним. Звітування у рамках Ініціативи є суспільним договором між усіма стейкхолдерами галузі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Андрій Кітура: Скільки грошей “прокачує” нафтогазовий сектор

У нас є приблизно 25% компаній, які, за нашими даними, мають дозволи на видобування нафти та газу, але які не відповідають на запити або не розташовуються за містом своєї реєстрації чи поштовою адресою. Знайти їх наразі неможливо. Це ненормальна ситуація для країни. Я думаю, ми повинні прагнути вирішити цю проблему в майбутньому.

belkova

Ольга Бєлькова : Прозорість і рівність умов має бути для всіх гравців

Вже прийнятий доволі серйозний і недооцінений суспільством законодавчий акт щодо прозорості видобувної індустрії. Для чого це робиться? Для того, щоб суспільство нарешті зрозуміло цінність індустрії, щоб було менше розмов про олігархів, щоб українці знали, які податки і збори, інші платежі платять компанії. Важливо щоб суспільство зрозуміло, який ВВП створює ця галузь, хто виграє від неї, хто програє…

121859

Наталія Кацер-Бучковська: Здолання больового бар’єру непрозорості

Метою заходів із впровадження стандарту EITI є в основному подолання значних перешкод для залучення іноземних інвестицій у розвиток видобувних галузей. Наближення ринку до міжнародних стандартів прозорості в подальшому дасть змогу зацікавити іноземних і вітчизняних інвесторів, а також без упередження ставитися до інвестування у видобувні компанії України та забезпечити ефективний менеджмент.