Коментарі

2S9H3513

Олександр Домбровський: Україна потребує зрозумілих правил у видобувному секторі

Ключовою проблемою для України є відсутність зрозумілих правил у видобувному секторі енергетичних ресурсів. Дуже важливо, щоб ми були конкурентними, з точки зору залучення інвесторів.

2S9H3513

Олександр Домбровський: Діяльність видобувних галузей в Україні повинна бути прозорою

Сьогодні питання прозорості у видобувних галузях надзвичайно актуальне. Нам необхідно забезпечити прозорість в управлінні природними ресурсами країни та розкриття державних доходів від видобувного сектора, в першу чергу — для компаній нафтогазового сектору.

V-CmdMwY

Как Панамские документы, ИПДО и Глобальный реестр могут изменить воздействие на политику по данным о бенефициарной собственности

Часть решения включает в себя прозрачность бенефициарной собственности – опубликование имен фактических, живых, дышащих людей кто владеет активами, извлекает выгоду из них или контролирует их. За последние несколько месяцев, разработки в области Инициативы Прозрачности Добывающих Отраслей (ИПДО), а также за пределами нефтяной, газовой и горнодобывающей промышленности значительно увеличили потенциал для раскрытия такого рода информации.

1909284_688342651206881_841817550_o-300x300

Вуглеводні: корисні копалини особливого значення

Регіони, багаті на поклади корисних копалин, мають підстави для прямого відшкодування за
господарську діяльність, пов’язану із видобутком надр на їх території. Проте це правило не працює у
випадку вуглеводнів.

1eigen

Пітер Айген: “Магічний трикутник” дозволить побороти українську корупцію

Потрібне потужне громадянське суспільство, яке могло б допомагати боротися разом або спонукати державне управління та приватний сектор до боротьби. І ми називаємо це таким собі магічним трикутником, який складається з уряду, приватного сектору та громадянського суспільства. Усі ці складові спроможні привносити в справу боротьби з корупцією свої потрібні елементи та комплексно і спільними зусиллями досягати цілей.

52

Роман Ніцович: Яким є внесок нафтогазової галузі в економіку України

Звітування за стандартом ІПВГ є корисною справою не лише для держави та компаній, які отримали факти для переосмислення своєї політики, а й для пересічних людей, яких цікавить відповідь на запитання “Куди йдуть гроші?” Наступного року звіти України мають додатково охопити галузі видобутку вугілля та залізної руди і бути максимально актуальними. До них варто готуватися вже зараз.

belkova

Ольга Бєлькова: Ініціатива прозорості добувних галузей. Що це означає для України?

Звіт ІПВГ – це конкретний приклад можливості швидких змін, які створюють передумови для нового суспільного договору між державою, бізнесом та суспільством на основі вибудування нових рівнів прозорості та довіри у відносинах один із одним. Звітування у рамках Ініціативи є суспільним договором між усіма стейкхолдерами галузі.